Spędź wakacje w słonecznej Bułgarii! Wygodne apartamenty do wynajęcia
Home
 

TARSIS CLUB & SPA****

Komfortowy  wypoczynek, nie na betonowej pustyni i w gwarze, a w ciszy i zieleni!

TARSIS CLUB & SPA**** to sezonowy kompleks położony w cichej i w spokojnej, zachodniej części Słonecznego Brzegu, usytuowany  400 metrów od morza. Otaczają go piękne zielone tereny  i parki z unikalnymi drzewami. Wewnątrz ogrodzonego kompleksu poza budynkami,  dwoma basenami, nowoczesnym placem zabaw dla dzieci, dominuje zieleń (trawa, krzewy i platany), która skutecznie  daje wytchnienie od słońca!

tarsis_main

TARSIS CLUB & SPA**** składa się z dwóch części Tarsis 1 ( A i B ), dwóch części Tarsis 2 ( A i B), Tarsis3 oraz Tarsis Nowa. Trzy pierwsze (Tarsis1, Tarsis2 i Tarsis3) są obiektami gotowymi i luksusowo wykończonymi.

Na uwagę zasługuje bardzo nowoczesna architektura budynków. Duże szklane okna różnych kształtów, przestrzenne tarasy i balkony, balustrady ze szkła i paneli aluminiowych podkreślają lekkość budowli i elegancję stylu.

TARSIS CLUB & SPA**** znajduje się praktycznie w samym centrum Słonecznego Brzegu.
Posiada parking podziemny, 2 baseny dla dorosłych i dla dzieci, recepcję z lobby barem, kantor, 4 sklepy, restaurację, plac zabaw dla dzieci z opieką wykwalifikowanego personelu, ogólnodostępne leżaki i hamaki, siłownię, pralnię, pomieszczenie do suszenia i prasowania oraz centrum spa, który obejmuje łaźnię parową, saunę, jacuzzi, gabinet masażu i pokój relaksacyjny.

Obiekt jest całodobowo chroniony! Również recepcja (wydawanie kluczy!) jest czynna przez całą dobę!


Top